Menu Per Role (8.x-1.3) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Access control
it: Controllo accessi

en: Always
it: Sempre

en: Never
it: Mai

en: Configuration
it: Configurazione

en: About
it: Informazioni
