Menu Per Role (8.x-1.3) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Access control
ja: アクセスコントロール

en: Always
ja: 必須

en: Never
ja: なし

en: Configuration
ja: 環境設定

en: About
ja: アバウト
