Menu Per Role (8.x-1.3) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Access control
sk: Kontrola prístupu

en: Always
sk: Vždy

en: Never
sk: Nikdy

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: About
sk: Informácie o
