Menu Per Role (8.x-1.4) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Access control
el: Έλεγχος πρόσβασης

en: Always
el: Πάντα

en: Never
el: Ποτέ

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: About
el: Περί
