Menu Per Role (8.x-1.4) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Access control
et: Ligipääsu kontroll

en: Always
et: Alati

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Configuration
et: Seadistus

en: About
et: Programmist
