Menu Per Role (8.x-1.4) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Access control
eu: Sarbide kontrola

en: Always
eu: Beti

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: About
eu: (r)i buruz
