Menu Per Role (8.x-1.4) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Access control
hu: Hozzáférés szabályozás

en: Always
hu: Mindig

en: Never
hu: Soha

en: Configuration
hu: Beállítás

en: About
hu: Leírás

en: Limitation
hu: Korlátozás
