Menu Per Role (8.x-1.4) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Access control
pt: Controlo de acessos

en: Always
pt: Sempre

en: Never
pt: Nunca

en: Configuration
pt: Configuração

en: About
pt: Sobre
