Menu Per Role (8.x-1.5) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Access control
be: Кантроль доступа.

en: Always
be: Заўжды

en: Never
be: Ніколі

en: Configuration
be: Налады

en: About
be: Аб
