Menu Per Role (8.x-1.5) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Access control
nl: Toegangscontrole

en: Always
nl: Altijd

en: Never
nl: Nooit

en: Configuration
nl: Instellingen

en: About
nl: Over
