Menu Per Role (8.x-1.5) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Access control
ro: Control acces

en: Always
ro: Întotdeauna

en: Never
ro: Niciodată

en: Configuration
ro: Configurație

en: About
ro: Despre
