Menu Per Role (8.x-1.6) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Access control
de: Zugriffskontrolle

en: Always
de: Immer

en: Never
de: Nie

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Administrator bypass
de: Administratoren umgehen

en: About
de: Über

en: Route is admin
de: Route ist admin
