Menu Per Role (8.x-1.6) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Access control
sv: Behörighet

en: Always
sv: Alltid

en: Never
sv: Aldrig

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: About
sv: Om
