Menu Per Role (8.x-1.6) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Access control
tr: Erişim denetimi

en: Always
tr: Her zaman

en: Never
tr: Asla

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: About
tr: Hakkında
