Menu Per Role (8.x-1.7) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Access control
lt: Prieigos kontrolė

en: Always
lt: Visada

en: Never
lt: Niekada

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: About
lt: Apie
