Menu Per Role (8.x-1.7) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Access control
lv: Piekļuves kontrole

en: Always
lv: Vienmēr

en: Never
lv: Nekad

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: About
lv: Par
