Menu Per Role (8.x-1.7) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Access control
pl: Kontrola dostępu

en: Always
pl: Zawsze

en: Never
pl: Nigdy

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: About
pl: O stronie
