Menu Per User (8.x-1.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Anonymous
am: ስም አልባ
