Menu Per User (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Other
el: Άλλο

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: Delete link
el: Σύνδεσμος διαγραφής

en: Edit link
el: Σύνδεσμος επεξεργασίας
