Menu Per User (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Save
eo: Konservu

en: Other
eo: Alia

en: Anonymous
eo: Sennoma
