Menu Per User (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Save
eu: Gorde

en: Other
eu: Bestea

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Delete link
eu: Ezabatu lotura

en: Edit link
eu: Editatu lotura
