Menu Per User (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: No
fi: Ei

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: Save
fi: Tallenna

en: Other
fi: Muu

en: Anonymous
fi: Anonyymi

en: Delete link
fi: Poistolinkki

en: Edit link
fi: Muokkaa linkkiä
