Menu Per User (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Submit
hi: जमा करें

en: No
hi: नहीं

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Other
hi: अन्य

en: Anonymous
hi: अज्ञात
