Menu Per User (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Save
lt: Saugoti

en: Other
lt: Kiti

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Delete link
lt: Ištrinti nuorodą

en: Edit link
lt: Redagavimo nuoroda
