Menu Per User (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: No
oc: Non

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Other
oc: Autre

en: Anonymous
oc: Anonim

en: Delete link
oc: Ligam de supression

en: Edit link
oc: Ligam de modificacion
