Menu Per User (8.x-1.0) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: No
os: Нæйы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: Save
os: Ныффысс
