Menu Per User (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: No
pl: Nie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Other
pl: Inne

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Delete link
pl: Odnośnik usuwania

en: Edit link
pl: Odnośnik edycji
