Menu Per User (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Save
sl: Shrani

en: Anonymous
sl: Anonimnež
