Menu Per User (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Save
ar: حفظ

en: Filter
ar: انتقاء

en: Other
ar: آخر

en: Anonymous
ar: مجهول

en: Delete link
ar: رابط الحذف
