Menu Per User (8.x-1.1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Save
az: Saxla

en: Other
az: Digər

en: Anonymous
az: Anonim
