Menu Per User (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Save
hu: Mentés

en: Filter
hu: Szűrő

en: Other
hu: Egyéb

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Delete link
hu: Törlés hivatkozása

en: Edit link
hu: Szerkesztés hivatkozása
