Menu Per User (8.x-1.1) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: Save
is: Vista

en: Filter
is: Sía

en: Anonymous
is: Nafnlaus

en: Delete link
is: Eyða tengli

en: Edit link
is: Breyta tengli
