Menu Per User (8.x-1.1) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Save
sq: Ruaj

en: Filter
sq: Filtri

en: Other
sq: Tjetër

en: Anonymous
sq: Anonim
