Menu Per User (8.x-1.1) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Other
bo: གཞན

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Delete link
bo: སྦྲེལ་ཐག་བསུབ་ཁ

en: Edit link
bo: སྦྲེལ་ཐག་བཟོ་བཅོས
