Menu Per User (8.x-1.1) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Filter
fil: Salain

en: Anonymous
fil: Hindi kilala
