Menu Per User (8.x-1.1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Other
gu: અન્ય

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત
