Menu Per User (8.x-1.1) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Filter
mr: गाळणी

en: Anonymous
mr: अज्ञात
