Menu Per User (8.x-1.1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Filter
ps: چاڼ

en: Other
ps: نور

en: Anonymous
ps: ناپیژنده
