Menu Per User (8.x-1.1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Anonymous
ta: பெயரிலி
