Menu Per User (8.x-1.1) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: மாற்று

en: Reset
ta: மீளமை

en: Save
ta: சேமி

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Other
ta: மற்றவை

en: Anonymous
ta: பேரிலா
