Menu Position (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: List
lt: Sąrašas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Roles
lt: Rolės

en: Conditions
lt: Sąlygos

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Condition
lt: Sąlyga

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: - Any -
lt: - Bet kuris -

en: Weight for @title
lt: @title svoris

en: Show for the listed pages
lt: Rodyti išvardintuose puslapiuose

en: Hide for the listed pages
lt: Slėpti išvardintuose puslapiuose
