Menu position (8.x-1.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Content types
pa: ਸਮੱਗਰੀ ਟਾਈਪ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Roles
pa: ਰੋਲ
