Menu position (8.x-1.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (17 entries)

en: Pages
mr: पाने

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: List
mr: यादी

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Content types
mr: साहित्य प्रकार

en: Edit
mr: संपादन

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Conditions
mr: अटी

en: Example
mr: उदाहरण

en: Condition
mr: अट

en: - Any -
mr: - काहीही -
