Menu Position (8.x-1.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (23 entries)

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: List
tr: Liste

en: Enabled
tr: Etkin

en: Content types
tr: İçerik tipleri

en: Edit
tr: Düzenle

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Label
tr: Etiket

en: Roles
tr: Roller

en: Conditions
tr: Koşullar

en: Example
tr: Örnek

en: Condition
tr: Koşul

en: Parent menu item
tr: Üst menü öğesi

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Rule
tr: Kural

en: - Any -
tr: - Herhangi -

en: No rules have been created yet.
tr: Henüz oluşurulmuş kural yok.

en: Weight for @title
tr: @title için ağırlık

en: Show for the listed pages
tr: Listelenen sayfalar için göster

en: Hide for the listed pages
tr: Listelenen sayfalar için gizle
