Menu Position (8.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: List
jv: Daftar

en: Enabled
jv: Urip

en: Content types
jv: Tipe kontèn

en: Edit
jv: Sunting

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Roles
jv: Parāgā

en: Example
jv: Contoné

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: - Any -
jv: - Sembarang -

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
