Menu Position (8.x-1.0-beta2) - en to vi translation catalogue (19 entries)

en: Pages
vi: Trang

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: List
vi: Danh sách

en: Enabled
vi: Bật

en: Content types
vi: Kiểu nội dung

en: Edit
vi: Sửa

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: Roles
vi: Vai trò

en: Conditions
vi: Điều kiện

en: Example
vi: Ví dụ

en: Condition
vi: Điều kiện

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: - Any -
vi: - Tất cả -

en: Weight for @title
vi: Độ nặng cho @title
