Menu Position (8.x-1.1) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: List
sr: Листа

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Roles
sr: Улоге

en: Condition
sr: Услов

en: - Any -
sr: - Сваки -

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
