Menu svg icons (8.x-1.0-rc1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Description
eu: Azalpena

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Name
eu: Izena

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Machine-readable name
eu: Makinarentzako izen irakurgarria
