Menu svg icons (8.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Administration
nl: Beheer

en: Name
nl: Naam

en: Icon
nl: Pictogram

en: Source file
nl: Bronbestand

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Icon sets
nl: Pictogrammensets

en: No icon
nl: Geen pictogram

en: Machine-readable name
nl: Systeemnaam
