Menu svg icons (8.x-1.0-rc2) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Description
el: Περιγραφή

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Name
el: Όνομα

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Icon placement
el: Τοποθέτηση εικονιδίων

en: Machine-readable name
el: Μηχανικώς αναγνώσιμο όνομα
